Lekce kytary

Mé lekce se řídí poměrně jednoduchou filosofií. Náhodných cvičení bez jakéhokoliv kontextu a odůvodnění je plný internet, a dnes už asi není žádný důvod, proč pro něco takového chodit za učitelem. Ten by proto měl dát žáku víc. Vedle odpovědi na otázku „Co cvičit?“ taky nabídnout i odpověď na neméně důležité „Proč vlastně?“ a „Jak to udělat co nejefektivněji?“.

Co se obsahu výuky týče, nabízím celé klasické spektrum potřebných vědomostí k všeobecné hráčské zdatnosti, zejména se zaměřením na techniku a čistotu hry, a v případě zájmu o vlastní tvorbu i na teorii, harmonii, kompozici, improvizaci a aranžování skladeb.

Lekce jsou vhodné pro kohokoliv, od lidí, co drží nástroj poprvé v ruce a chtějí začít správně a bez zlozvyků, až po zkušené hráče, kteří se akorát zasekli na místě, nebo hledají nový náhled na své hraní. Obsah výuky se snažím maximálně přizpůsobit individuálním potřebám a hudebnímu vkusu žáka (nemá smysl nikoho nutit hrát skladby, které nemůže ani cítit).

Organizačně – Lekce kytary probíhají buď v plně vybaveném studiu v Brně, Bohunicích, nebo rovněž nabízím i výuku přes Skype, a trvají 60min. Cena za hodinu je 500kč. Pokud máte k lekcím jakékoliv dotazy, ozvěte se mi na uvedené kontakty, a já vám rád odpovím.